Dom LIFESTYLE

Elica RoadShow niebawem w Polsce! Zaparkujemy na targach Arena Design w Poznaniu

Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast

Data publikacji: 2019-03-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Elica RoadShow niebawem w Polsce! Zaparkujemy na targach Arena Design w Poznaniu
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast Polski.

Elica RoadShow niebawem w Polsce! Zaparkujemy na targach Arena Design w Poznaniu Dom, LIFESTYLE - Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast Polski.

Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów zaparkuje w dniach 14-15 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy!

Obrandowany truck pojawił się dotychczas w kilku europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Czechach, na Słowenii, Słowacji, w Grecji, we Włoszech czy Portugalii. Po polskiej, marcowej edycji – mobilny showroom przemierzy tysiące kilometrów, aby odwiedzić Francję, Węgry, Ukrainę oraz Rosję.

Wydarzenie połączone z angażującymi pokazami kulinarnymi i konkursami zgromadziło dotychczas mnóstwo osób zainteresowanych okapami włoskiej marki. Jak zaznaczają przedstawiciele firmy – mobilny showroom Elica RoadShow podróżujący po Europie pozwoli jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i zaprezentuje im jak innowacyjne, piękne i skuteczne w swej pracy są urządzenia marki Elica.

Wydarzenie będzie idealną okazją do zaprezentowania programu Air Partners dla współpracujących architektów, projektantów i właścicieli studiów meblowych. Podczas szkoleń, goście będą mogli dowiedzieć się o aktualnej ofercie producenta, a także o najnowszej wersji płyty grzewczej zintegrowanej z wyciągiem – NikolaTesla Switch. Premiera urządzenia idealnie łączy się hasłem przewodnim spotkań z polskimi klientami – The Revolution is on Air. Rewolucyjna konstrukcja płyty, uwzględnienie wzorniczych detali, a także harmonia jakości z maksymalną skutecznością – to wyróżniki premierowego modelu.

Oprócz tego, w mobilnym showroomie goście będą mogli przyjrzeć się także pozostałym nowościom włoskiego producenta – m.in. serii okapów Cloud, Seven, Skydom, Illusion, Lullaby, Haiku, Urban, Pix oraz Interstellar.

A to już wiesz?  Mateusz Suda dla BoConcept

Na wszystkich przybyłych gości będzie czekał finalista programu Master Chef – Matteo Brunetti, który przygotuje dla Państwa wyjątkowe, włoskie potrawy. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Elica RoadShow niebawem w Polsce! Zaparkujemy na targach Arena Design w Poznaniu Dom, LIFESTYLE - Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast Polski.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy