Dom LIFESTYLE

Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019

Data publikacji: 2019-01-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku.

Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA Dom, LIFESTYLE - W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku.

W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku. Sprawdź, jak z niej skorzystać.

 

Początek roku to idealny czas, żeby wraz z postanowieniami noworocznymi wprowadzić również zmiany w naszym otoczeniu, dzięki którym będzie się żyło lepiej Tobie i Twojej rodzinie. Jeśli się nie wysypiasz i codziennie budzisz z bólem kręgosłupa, pomyśl o nowym materacu. Jeżeli ubrania Twojego dziecka najczęściej lądują na krześle, zastanów się, czy dodatkowa szafa rozwiąże ten problem. A może drażnią Cię zasłony, narzuty i różne dekoracje zostawione przez poprzedniego właściciela mieszkania? Albo niedomykające się szafki w kuchni? Czas coś z tym zrobić, a promocja 10 rat 0% na wszystkie produkty w IKEA jest do tego doskonałą okazją. Dlaczego?

 

Nieoprocentowane raty w IKEA

 

Sformułowanie „10 rat 0%” (RRSO 0%) oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów za rozłożenie zakupów na 10 równych rat. Nie ma zatem różnicy, czy za sofę wartą 1500 zł zapłacisz od razu, czy przez 10 miesięcy będziesz płacił w ustalonym terminie po 150 zł. W obu wariantach wydasz tyle samo, jednak w przypadku zakupów na raty unikniesz jednorazowego wydatku o wyższej wartości. Z tego powodu wśród klientów IKEA promocja na raty 0% za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

A to już wiesz?  Pralki slim z funkcją pary – jakie mają zalety?

 

Prosty Kredyt IKEA w Ikano Banku

 

Aby skorzystać z promocji, zaplanuj zakupy za minimum 300 zł, a potem wypełnij wniosek. Możesz to zrobić na dwa sposoby – albo w domu na stronie www.ikanobank-online.pl, albo podczas zakupów na jednym ze specjalnych komputerów, jakie znajdziesz na terenie sklepu IKEA. Wypełnianie wniosku jest intuicyjne i zajmie tylko kilka minut. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc sprzedawcy.

 

Najczęściej już po chwili przyjdzie do Ciebie wiadomość SMS-em i e-mailem, z której dowiesz się, jaka jest decyzja banku. Tylko w wyjątkowych przypadkach trzeba będzie na nią poczekać dłużej niż 15 minut. Jeżeli będzie pozytywna, idź do znajdującego się w sklepie IKEA Punktu Obsługi Kredytowej Ikano Banku i podpisz umowę. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz więc szybko załatwić wszystkie formalności. Bo tak jak IKEA, również Ikano Bank stawia na proste i sensowne rozwiązania na uczciwych zasadach.

 

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.ikanobank.pl.

 

 

Ikano Bank to szwedzki bank działający w 8 krajach. Należy do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. W Polsce działa od 2010 roku pod nazwą Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na długoterminową relację i zawsze chętnych do pomocy współpracowników Banku. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.ikanobank.pl.

A to już wiesz?  Często chorujesz? Lepiej sprawdź mikroklimat w swoim domu!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ikano Bank: Promocja 10 rat 0% na wszystko w IKEA Dom, LIFESTYLE - W sklepach IKEA trwa promocja, na którą od dawna czekało wiele osób. Za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł można zapłacić w 10 równych ratach 0%. Promocja dotyczy całego asortymentu oraz usług i obowiązuje do 29 stycznia 2019 roku.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy