BIZNES Rolnictwo

Metal-Fach na mazurskim Agro Show Ostróda 2017

Metal-Fach na mazurskim Agro Show Ostróda 2017
​Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa

Data publikacji: 2017-02-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Metal-Fach na mazurskim Agro Show Ostróda 2017
Kategoria: Rolnictwo, BIZNES

​Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Metal-Fach na mazurskim Agro Show Ostróda 2017 Rolnictwo, BIZNES - ​Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród dwustu czołowych wystawców branży nie może zabraknąć również przedsiębiorstwa z Sokółki.

 

Impreza zapoczątkowana dwa lata temu, z roku na rok przyciąga coraz więcej zwiedzających, mimo że już podczas pierwszej odsłony wydarzenia pojawiło się na nim ponad 18 tysięcy osób. Organizator przygotował wiele atrakcji jak np. panel  dyskusyjny dotyczący dynamicznego rozwoju i modernizacji polskich gospodarstw w latach 2014- 2020.

 

Metal-Fach przy współpracy ze swoim dealerem Max-Rol z Jeżewa Starego zaprezentuje prasę Z562, owijarkę Z577 oraz ładowacz czołowy T229, co stanowić będzie świetną wizytówkę całego parku maszynowego firmy, który już niebawem będzie można również oglądać w aplikacji Metal-Fach na urządzenia z systemem operacyjnych Android, dostępnej w Sklepie Play.

 

– Zima trwa jeszcze w najlepsze, ale początek sezonu zbliża się wielkimi krokami i może być to ostatni moment na uzupełnienie lub modernizację swojego sprzętu rolniczego. Mamy nadzieję, że dzięki wizycie na targach wielu gospodarzy znajdujących się w takiej sytuacji będzie mogło znaleźć dla siebie coś odpowiedniego – mówi Joanna Jatkowska, kierownik marketingu przedsiębiorstwa.

 

Agro Show będzie można zwiedzać przez cały weekend od godziny 9 do 17.  O randze wydarzenia świadczy fakt, że honorowy patronat nad nim objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a patronat medialny Telewizja Polska.

 

– Jesteśmy pewni, że sobota i niedziela upłyną pod znakiem wspaniałych i pełnych emocji przeżyć nie tylko dla zwiedzających, ale również dla nas- wystawców. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy częścią tego wielkiego przedsięwzięcia – dodaje Jatkowska. 

A to już wiesz?  Polacy chcą produktów z recyklingu

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Metal-Fach na mazurskim Agro Show Ostróda 2017 Rolnictwo, BIZNES - ​Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Hashtagi: #Rolnictwo #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy