Dom LIFESTYLE

Nowość Wolfcraft – łatwo tnij nawet trudne płytki

Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak

Data publikacji: 2018-10-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość Wolfcraft – łatwo tnij nawet trudne płytki
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak proste.

Nowość Wolfcraft - łatwo tnij nawet trudne płytki Dom, LIFESTYLE - Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak proste.

Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak proste, jak z nową maszynką do cięcia płytek Wolfcraft TC 670 Expert. Zastosowanie w niej unikalne rozwiązania ułatwiają obróbkę gresu, terakoty czy glazury, a specjalny zestaw promocyjny ułatwia wykończenie całej powierzchni.

Kłopoty z cięciem płytek pod kątem? Postrzępiona krawędź cięcia? Nie z tym nowoczesnym narzędziem! Projektanci przecinarki Wolfcraft TC 670 Expert wyeliminowali takie niedogodności. Ta maszynka pozwala otrzymać znakomity efekt za każdym razem.

– Żeby to osiągnąć, wystarczy przed rozpoczęciem pracy ustawić grubość płytki, którą zamierzamy ciąć i wymaganą siłę docisku. Maszyna „zapamiętuje” to, więc nawet jeśli przerwiemy cięcie w połowie, możemy je po chwili kontynuować bez żadnych obaw – wyjaśnia Krzysztof Pacanowski, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. – Po przecięciu wystarczy docisnął łamak, by płytka pękła w zaplanowany sposób – dodaje.

Na sprawność działania tej maszyny składa się kilka istotnych szczegółów:

Wytrzymałe kółko tnące z wolframowo-karbidowym spiekiem (HM) powlekanym azotkiem tytanu.
Automatyczny docisk kółka tnącego, który ułatwia prowadzenie go po płytce.
Masywne szyny o profilu „C”.
Mechanizm jest oparty na 6 łożyskowanych kółkach, co gwarantuje precyzję prowadzenia i wysoki komfort pracy.
Stabilna, wytrzymała płyta podstawy o dużej sztywności (wykonana z profilu aluminiowego).
Podpora do płytek (jest chowana pod podstawą przecinarki).

– Wszystko to sprawia, że ani cięcie, ani przełamywanie płytek nie wymaga wysiłku. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy wykonujemy cięcie po prostej, jak
i po przekątnej – mówi Krzysztof Pacanowski. – Warto też podkreślić, że wszystko zostało pomyślane tak, by łatwo było korzystać z przecinarki zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym – wyjaśnia.

A to już wiesz?  Przytulne wnętrze w zgodzie z trendami – to temat kolejnego webinaru OKK! design

Wolfcraft TC 670 Expert doskonale radzi sobie z płytkami o grubości 4-14 mm, natomiast maksymalna długość cięcia to 670 mm. Dzięki specjalnemu przymiarowi (który jest w komplecie) można łatwo wykonywać tak cięcia seryjne, jak i „w karo”.

Pracę z płytkami dodatkowo ułatwia promocyjny pakiet narzędzi, które dostajemy w zestawie:

Nóż do tub Wolfcraft KM 100. pozwala w na proste i szybkie cięcie.  Ma tez wbudowane dodatkowe, ruchome ostrze, którym wygodnie obetniemy końcówkę tury.
Zestaw 4 kostek gładzików Wolfcraft do wygładzania fug.
Pistolet wyciskacz do mas uszczelniających Wolfcraft MG 310 Compact. Innowacyjny mechanizm mocujący umożliwia łatwą wymianę tuby (o pojemności do 310 ml). Kołnierz obracający się o 360 stopni zapewnia optymalną pozycję w dłoni, a blokada kapania zapobiega niekontrolowanemu wypływaniu masy uszczelniającej po puszczeniu spustu pistoletu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość Wolfcraft - łatwo tnij nawet trudne płytki Dom, LIFESTYLE - Układanie kafelków w domu jeszcze nigdy nie było tak proste.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy