Dom LIFESTYLE

Premiery na rynku nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu? Przyjdź jutro na Dzień Otwarty inwestycji Robyg Jagodno i poznaj nowości na rynku nieruchomości we Wrocławiu, które przygotowała Grupa Robyg, jeden z największych deweloperów w

Data publikacji: 2019-04-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Premiery na rynku nieruchomości
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Szukasz mieszkania lub domu? Przyjdź jutro na Dzień Otwarty inwestycji Robyg Jagodno i poznaj nowości na rynku nieruchomości we Wrocławiu, które przygotowała Grupa Robyg, jeden z największych deweloperów w Polsce.

Premiery na rynku nieruchomości Dom, LIFESTYLE - Szukasz mieszkania lub domu? Przyjdź jutro na Dzień Otwarty inwestycji Robyg Jagodno i poznaj nowości na rynku nieruchomości we Wrocławiu, które przygotowała Grupa Robyg, jeden z największych deweloperów w Polsce.

Nowinką są m.in. apartamenty atrialne i domy szeregowe z systemem Smart House i klimatyzacją w cenie.

 

Już jutro debiutująca we Wrocławiu Grupa Robyg pokaże premierową ofertę kameralnych domów atrialnych i szeregowych, które zbuduje na nowoczesnym osiedlu Robyg Jagodno pomiędzy ul. Buforową i ul. Klasztorną. – Przyszłym mieszkańcom naszego osiedla zależy na ciszy i bliskości zieleni. Z jednej strony zapewnimy im komfort posiadania domu, z drugiej wszystkie atuty kompleksowego osiedla, na którym znajdą się liczne miejsca do spędzania wolnego czasu, organizacji życia rodzinnego i realizacji swoich pasji – zapowiada Joanna Chojecka, dyrektor sprzedaży Grupy Robyg.

 

Sobotnie premiery

W pierwszym etapie inwestycji powstanie 50 apartamentów atrialnych o powierzchni od ok. 60 do 100 mkw. (cena od 6,5 tys. zł/mkw.). Do każdego mieszkania prowadzić będzie osobne wejście. Główną zaletą tego typu zabudowy jest dostęp do zielonego wewnętrznego patio tylko dla mieszkańców. Dodatkowy teren zielony z miejscami parkingowymi znajdzie się także przed domami. – Atria stworzą kameralny zakątek w dużym mieście. Dadzą mieszkańcom poczucie prywatności i przestrzeń do relaksu w cichym ogrodzie – mówi Joanna Chojecka.

Komfort zapewnią mieszkańcom także domy szeregowe, których w pierwszym etapie zaplanowano osiem. Powstaną w nich mieszkania dwupoziomowe o powierzchni ok. 104 mkw. (ceny od 699 tys. zł). Mieszkańcy cieszyć się będą przestronnymi ogrodami i skorzystają z miejsc postojowych. Zarówno domy szeregowe, jak i atrialne będą monitorowane i chronione dzięki systemowi Smart House. Dodatkowo w standardzie będą wyposażone m.in. w schody, ogrzewanie podłogowe w łazience i sypialni, instalację do montażu klimatyzacji i rolety zewnętrzne.

A to już wiesz?  W kuchni kawosza

 

Nowy standard w mieście

Budynki wielorodzinne, domy szeregowe i domy z atrium razem stworzą osiedle o zróżnicowanej zabudowie. Budowa pierwszych ok. 120 lokali w budynku wielorodzinnym z reprezentacyjnym lobby już trwa. Pierwsze mieszkania będą gotowe w drugiej połowie 2020 roku. Łącznie na osiedlu Robyg Jagodno powstanie ponad 900 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe. Robyg wyznaczy we Wrocławiu nowy standard nie tylko dynamiczną i zróżnicowaną zabudową. W ramach inwestycji deweloper zbuduje przedszkole o powierzchni ok. 500 mkw., a dodatkowo całoroczny klub malucha. Powstanie także osiedlowy park oraz zewnętrzna siłownia dla mieszkańców. Co więcej – wszystkie mieszkania będą wyposażone w system inteligentnego domu Smart House w cenie.

 

Zalety osiedla na Jagodnie można poznać podczas sobotniego Dnia Otwartego. Oprócz prezentacji nowości deweloper przygotował specjalne promocje. – Warto przyjść i skorzystać z atrakcyjnej oferty przygotowanej z myślą o pierwszych mieszkańcach. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy przy wyborze mieszkania. Warto, bo wybór jest teraz największy, a ceny zachęcające – zaprasza Joanna Chojecka.

 

Grupa Robyg to jeden z największych deweloperów w kraju, działający już od 15 lat. W tym czasie sprzedał 18 tysięcy mieszkań, w których zamieszkało ok. 60 tys. osób. Obecnie buduje ponad 6 tys. mieszkań, a w ofercie ma łącznie ponad 2 tys. lokali. Do tej pory budował w Warszawie oraz w Gdańsku. Teraz grupa debiutuje we Wrocławiu i zaprasza do swojego biura sprzedaży przy ul. Powstańców Śląskich 121 lok. 109.

 

Dzień Otwarty Robyg Jagodno

13 kwietnia (sobota) 2019 r., godz. 10.00-17.00

Biuro sprzedaży, ul. Powstańców Śląskich 121 / lokal 109

Wstęp wolny – zapraszamy!

Więcej: www.najagodnie.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Premiery na rynku nieruchomości Dom, LIFESTYLE - Szukasz mieszkania lub domu? Przyjdź jutro na Dzień Otwarty inwestycji Robyg Jagodno i poznaj nowości na rynku nieruchomości we Wrocławiu, które przygotowała Grupa Robyg, jeden z największych deweloperów w Polsce.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy