Dom LIFESTYLE

Święta szyte na miarę

Związki mody i designu trendsetterzy dostrzegli już dawno temu! My zauważyliśmy nierozerwalne połączenie mody i świąt Bożego

Data publikacji: 2021-01-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Święta szyte na miarę
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Związki mody i designu trendsetterzy dostrzegli już dawno temu! My zauważyliśmy nierozerwalne połączenie mody i świąt Bożego Narodzenia.

Święta szyte na miarę Dom, LIFESTYLE - Związki mody i designu trendsetterzy dostrzegli już dawno temu! My zauważyliśmy nierozerwalne połączenie mody i świąt Bożego Narodzenia.

Wszystko za sprawą bombek-fashionistek sygnowanych nazwiskami słynnego duetu projektantów mody Paprocki& Brzozowski i aksamitnych, haftowanych złotą nicią poduszek od Maja Laptos Studio, które trafiły do dwóch limitowanych kolekcji stworzonych specjalnie dla Miloo Home.

 

Tegoroczne Święta nie będą podobne to tych poprzednich. Z pewnością okażą się spokojniejsze, bardziej kameralne, spędzone tylko w najbliższym gronie. A może by wykorzystać ten niezwykły czas i zaaranżować je w sposób wyjątkowy, taki, o jakim zawsze marzyliście? Mniej gości to mniejsze zamieszanie i więcej czasu na przygotowania. Zapomnijcie o „kreacji casual”, której z pewnością po ostatnich miesiącach home office macie szczerze dość. Wyciągnijcie z szafy najlepszą sukienkę lub garnitur i zapomniane już eleganckie buty. Partnerów wyślijcie po najpiękniejsze drzewko w mieście, psu zawiążcie czerwoną kokardę, a dom udekorujcie tak, jakby na wigilię wpaść miał co najmniej członek rodziny królewskiej. Niech będzie stylowo i wytwornie. Tym razem nie dla złośliwej teściowej, zazdrosnej koleżanki i znudzonej siostry. Niech będzie pięknie i szykownie tylko dla was.

 

 

Choinka ubrana przez projektanta?

W tak wyjątkowe dni dom musi błyszczeć i skrzyć się. Na choince niech zawisną precjoza zaprojektowane przez najzdolniejszych, wykonane ręcznie z rzemieślniczą starannością. Bez wątpienia idealnie w klimat eleganckich Świąt wpiszą się nowe wzory zaprojektowane przez duet Paprocki&Brzozowski dla Miloo Home. W tym sezonie projektanci mody proponują dwa zestawy bombek. Snake to klasyczna czerń i biel, bombki w kontrastowych kolorach, a każda z nich opleciona złotym, biżuteryjnym wężem, dla którego, bez wątpienia inspiracją były charakterystyczne dla epoki art déco bransoletki wokół nadgarstków i kostek Maty Hari. Drugi zestaw bombek z tegorocznej kolekcji Miloo Home by Paprocki&Brzozowski nosi nazwę Fashion Project. Dwie idealnie pasujące do siebie bombki, których dekoracje nawiązują do eleganckich kreacji duetu projektantów. Pierwsza ubrana w „małą czarną” i brokatowy szal, druga włożyła jedwabną, lejącą się suknię, której wzór przypomina „carta marmorizzata”, słynny marmurkowy papier z Florencji. Oba świąteczne wcielenia zdobią kryształowe, tajemnicze owady. Bombki zaprojektowane przez Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego wykonane i dekorowane są ręcznie w polskiej manufakturze z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją.

 

 

Poduszki bez ziarnka grochu

Najważniejsze meble salonu – sofa i fotele – także wymagają wyjątkowej, bożonarodzeniowej oprawy. Nie mamy wątpliwości, że ręcznie zdobione aksamitne poduszki od Mai Laptos, z kolekcji specjalnie przygotowanej dla Miloo Home, będą godną dekoracją eleganckich, choć kameralnych Świąt. Limitowana linia przyjemnie miękkich poduszek z haftem czołowej polskiej designerki została zaprojektowana tak, aby uzupełnić dwie tegoroczne świąteczne kolekcje marki: Dark Ocean, w kolorach głębokiego bordo i granatu oraz Living Green, z przewagą zieleni. Powstało 5 modeli dekoracyjnych poduszek o wymiarach 35cmx35cm, zdobionych niepowtarzalnymi, klimatycznymi wzorami – złotym żołędziem, śnieżynką z ręcznie naszywanym kryształowym koralikiem, zimową łyżwiarką otoczoną śnieżynkami oraz dwa, różne egzemplarze poduszek z haftami trzech ozdób choinkowych wiszących na doszywanych aksamitnych wstążkach. Gdy więc dzieciaki zjedzą już barszcz – niemiłosiernie plamiąc przy tym biały obrus, kiedy prezenty zostaną rozpakowane, a pies rozwlecze ozdobny papier i wstążki po całym domu, poduszki od Mai Laptos znakomicie sprawdzą się jako amunicja w najczęściej prowadzonej przez szczęśliwe rodziny wojnie. Wojnie na poduszki. Uwaga! Podczas zabawy uważajcie na bombki.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Święta szyte na miarę Dom, LIFESTYLE - Związki mody i designu trendsetterzy dostrzegli już dawno temu! My zauważyliśmy nierozerwalne połączenie mody i świąt Bożego Narodzenia.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy