Dom LIFESTYLE

Tikkurila: pozytywne wnętrza malowane Flamingo

Po długim panowaniu minimalistycznych, przytłumionych tonacji we wnętrzach nadeszła pora na żywe, zdecydowane barwy. W najmodniejszych aranżacjach coraz częściej pojawiają się odważne rozwiązania kolorystyczne, dające domownikom prawdziwy zastrzyk

Data publikacji: 2019-06-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tikkurila: pozytywne wnętrza malowane Flamingo
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Po długim panowaniu minimalistycznych, przytłumionych tonacji we wnętrzach nadeszła pora na żywe, zdecydowane barwy. W najmodniejszych aranżacjach coraz częściej pojawiają się odważne rozwiązania kolorystyczne, dające domownikom prawdziwy zastrzyk energii.

Tikkurila: pozytywne wnętrza malowane Flamingo Dom, LIFESTYLE - Po długim panowaniu minimalistycznych, przytłumionych tonacji we wnętrzach nadeszła pora na żywe, zdecydowane barwy. W najmodniejszych aranżacjach coraz częściej pojawiają się odważne rozwiązania kolorystyczne, dające domownikom prawdziwy zastrzyk energii.

Po długim panowaniu minimalistycznych, przytłumionych tonacji we wnętrzach nadeszła pora na żywe, zdecydowane barwy. W najmodniejszych aranżacjach coraz częściej pojawiają się odważne rozwiązania kolorystyczne, dające domownikom prawdziwy zastrzyk energii. Brzoskwiniowy kolor roku marki Tikkurila – Flamingo z kolekcji Color Now 2019 – to intrygująca propozycja, która pomoże stworzyć wyjątkowe wnętrze, wprowadzając w pozytywny nastrój każdego dnia.

Zestawienie intensywnych odcieni „ton w ton” to oryginalna propozycja, wzbudzająca zachwyt od pierwszego wejrzenia. Ściany przedpokoju pomalowane farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze K319 Flamingo doskonale skomponują się z drzwiami pokrytymi emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10 w tym samym odcieniu. Ta niebanalna, a jednocześnie pełna harmonii kombinacja sprawi, że powiedzenie „piękno tkwi w prostocie” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Wyraziste ściany można też wzbogacić dekoracjami w jednakowej tonacji. Nawiązujący do nazwy odcienia Flamingo obraz z egzotycznym ptakiem będzie stanowił ciekawy motyw w wystroju, który przeniesie domowników myślami wprost na rajską plażę. Z kolei kwiaty lub figurka w tym samym kolorze to propozycja bardziej subtelnych detali, które dyskretnie uzupełnią aranżację.

Równie efektownym sposobem na wniesienie radosnego akcentu do wnętrza jest postawienie na nieco mniej oczywiste połączenie kolorów. Odcień Flamingo w zestawieniu z delikatnym różem H320 Magnolia i butelkową zielenią N439 Abyss z palety Tikkurila Color Now 2019 wydobędzie wyjątkowy urok kuchennej aranżacji. Taki wystrój idealnie sprawdzi się w tym pomieszczeniu, pobudzając nie tylko zmysły, ale i apetyt.

 

Więcej wnętrzarskich inspiracji z wykorzystaniem koloru roku K319 Flamingo dostępnych jest pod adresem https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/inspiracje/kolekcja_tikkurila_color_now_2019/k319_flamingo

A to już wiesz?  Koniec z brudną szybą w kominku

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tikkurila: pozytywne wnętrza malowane Flamingo Dom, LIFESTYLE - Po długim panowaniu minimalistycznych, przytłumionych tonacji we wnętrzach nadeszła pora na żywe, zdecydowane barwy. W najmodniejszych aranżacjach coraz częściej pojawiają się odważne rozwiązania kolorystyczne, dające domownikom prawdziwy zastrzyk energii.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy