Dom LIFESTYLE

Wymiana drzwi wewnętrznych – jak dopasować je do aranżacji?

Wnętrze nie musi być w całości zmienione, by zyskało charakter. Czasem potrzebna jest tylko wymiana niektórych elementów wyposażenia, np. drzwi, które sprawią, że mieszkanie nabierze oryginalnego

Data publikacji: 2018-12-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wymiana drzwi wewnętrznych – jak dopasować je do aranżacji?
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Wnętrze nie musi być w całości zmienione, by zyskało charakter. Czasem potrzebna jest tylko wymiana niektórych elementów wyposażenia, np. drzwi, które sprawią, że mieszkanie nabierze oryginalnego wyrazu.

Wymiana drzwi wewnętrznych – jak dopasować je do aranżacji? Dom, LIFESTYLE - Wnętrze nie musi być w całości zmienione, by zyskało charakter. Czasem potrzebna jest tylko wymiana niektórych elementów wyposażenia, np. drzwi, które sprawią, że mieszkanie nabierze oryginalnego wyrazu.

Wnętrze nie musi być w całości zmienione, by zyskało charakter. Czasem potrzebna jest tylko wymiana niektórych elementów wyposażenia, np. drzwi, które sprawią, że mieszkanie nabierze oryginalnego wyrazu. Aby jak najlepiej dopasować je do gotowej już aranżacji, warto mieć na uwadze spójność stylistyczną domowych pomieszczeń. Ważny jest też dobór kolorów oraz materiałów, które tworzą wnętrze.

 

Nowe drzwi powinny przede wszystkim współgrać z panującym w mieszkaniu stylem. W delikatnym, białym wnętrzu idealnie komponują się lakierowane drzwi. Ich satynowa powierzchnia stanowi piękne, klasyczne tło dla ozdabiających sypialnię dodatków boho. Wykonane z naturalnych materiałów meble, doniczki czy tekstylia stają się dzięki temu bardziej wyraziste.

 

W wyborze odpowiedniego koloru drzwi wewnętrznych pomoże wybarwienie podłogi. Jest to dobry punkt odniesienia determinujący kolorystykę mieszkania. Ciemny, drewniany parkiet  będzie doskonale współgrał ze skrzydłami w odcieniu dębu. Efektownym kontrastem w salonie będzie jasne tło ścian czy szary dywan, które optycznie powiększą wnętrze.

 

Ceglana ściana może stanowić wyzwanie podczas wyboru drzwi. Sama w sobie jest dosyć mocnym elementem ozdobnym, dlatego też na jej tle najlepiej sprawdzą się proste skrzydła w jasnym odcieniu. Drzwi z gęstymi przeszkleniami zachwycą swoją lekką formą i rozświetlą wnętrze dodając całości uroku. Będą też pasowały do mocnych, czarnych dodatków jak metalowe lampy czy krzesła.

 

Więcej informacji nt. drzwi dostępnych jest na stronie www.porta.com.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wymiana drzwi wewnętrznych – jak dopasować je do aranżacji? Dom, LIFESTYLE - Wnętrze nie musi być w całości zmienione, by zyskało charakter. Czasem potrzebna jest tylko wymiana niektórych elementów wyposażenia, np. drzwi, które sprawią, że mieszkanie nabierze oryginalnego wyrazu.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Wiosenne wzory Andropolu na Interior Design Forum

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy